Izcila tuša.
Ļoti labs saules aizsargkrēms ar patīkamu aromātu.
Ķermeņa krēmam ir maiga un patīkama smarža, ātri iesūcās ādā. Iesaku, nenožēlosiet❤️
Das Service war sehr gut!
Beauté Magasin
Nevarēja ielādēt saņemšanas pieejamību
Pārveidojiet savas pēdas ar Deliplus pēdu pīlinga masku — profesionālas kvalitātes zeķes formas procedūru, kas dziļi noloba un atjauno pēdu ādu. Bagātināta ar salicilskābi un urīnvielas ekstraktu, šī vienreiz lietojamā maska darbojas no iekšpuses, lai novērstu atmirušās ādas šūnas, tulznas un raupjus plankumus, atstājot jūsu pēdas neatvairāmi maigas un gludas.
Rezultāti sāk parādīties 4–7 dienas pēc uzklāšanas, jo dabiskais pīlinga process liek atmirušajai ādai pakāpeniski un dabiski nolobīties — beršana nav nepieciešama.
Padoms: Ikdienas pēdu mērcēšana siltā ūdenī pēc procedūras var palīdzēt paātrināt lobīšanās procesu.
Alcohol Denat., Aqua, Lactic Acid, Urea, Glycolic Acid, Dikerini Salicylic Acid, Menthol, Betaine, Carica Papaya Fruit Extract, Koer Saccharum Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Saccharum Officinarum Extract, Hydroxyethylcellulose, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Leridium Meyenii Root Extract, Nelumbo Nucifera Root Extract, Tamarindus Indica Seed Extract, Ethylhexylglycerin, Vaccinium Myrtillus Fruit/Leaf Extract, Sodium Citrate, Disodium EDTA, Phenoxyethanol (Paraben Free).

Super
Livraison conforme et rapide
Top l’odeur sens bon
Patīkama iepirkšanās. Ļoti izsmeļoši produktu apraksti, noderīga informācija.
Izcila tuša.
To save items to your wishlist and provide a personalized experience, we need your consent to store your preferences.
You have already saved {{itemCount}} of 5 items so you won't be able to save more on this device
Disclaimer: By logging in you are providing your consent to save the wishlist data.
Izcila tuša.
Ļoti labs saules aizsargkrēms ar patīkamu aromātu.
Ķermeņa krēmam ir maiga un patīkama smarža, ātri iesūcās ādā. Iesaku, nenožēlosiet❤️
Das Service war sehr gut!